čokoládový zábal 

 

horká čokoláda

 

Horký čokoládový zábal je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji odumřelých buněk a činí ji jemnou. Podporuje odplavování škodlivých látek z těla, má antioxidační účinky a pozitivně působí na mysl.

 

Jelikož je čokoláda bohatá na minerály jako vápník, draslík a hořčík, vitaminy, polyfenoly, teobromin, esterol, kofein. Díky právě kofeinu čokoládová masáž je vynikající procedurou proti celulitidě. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.

Procedura začíná peelingem ze solí z Mrtvého moře a esenciálních olejů,poté se nanese teplá čokoláda ředěná mandlovým olejem,provede se zábal do izotermické ALU folie  a hebké deky pro udržení teploty. Teď můžete 15-20 min. příjemně odpočívat a relaxovat. Po této době otřeme zbytky nevstřebané čokolády papírovým ubrouskem.

Po zábalu doporučujeme nesprchovat se alespoň 2 hodiny kvůli účinkům čokolády.

 

Přes čokoládový zábal se do pokožky dostává  také fenyletamin, látka kterou mozek hojně potřebuje při psychickém vypětí. Čokoláda stimuluje v mozku tvorbu dopamínu, uvolňuje endorfíny a serotonin – zdroje štěstí.

Čokoládový zábal Vám přinese pocit sebevědomí a krásy, zajistí skvělý vzhled Vaší pokožky. Ta bude projasněná a krásná, tělo uvolněné a osvěžené.

 

Kontraindikace: alergie na čokoládu, těhotenství, kožní infekce.